На правобережжі Херсонщини минулої доби російська армія обстріляла навчальний заклад, медичну лабораторію та ринок (фото)

На правобережжі Херсонщини минулої доби російська армія обстріляла навчальний заклад, медичну лабораторію та ринок. Минулої доби російські війська здійснили – 79 обстрілів, випустивши для цього 350 снарядів з РСЗВ, артилерії, мінометів та БпЛА. Одна людина загинула, дев’ятеро людей поранено. Про це поліція Херсонської області повідомила на своїй сторінці в Facebook.
В  Херсонській області російська армія обстрілювала Бериславський і Херсонський райони, Херсон та його передмістя.
“В Херсоні під російський артилерійськийобстріл потрапила територія центрального ринку. Одна людина загинула, дев’ятеро людей поранено, зруйновано торгівельні павільйони. Уламками від снарядів посічено фасад та пошкоджено вікна навчального закладу, в будівлі медичної лабораторії пошкоджено понад 20 вікон, понівечені приватні та багатоповерхові будинки, два службові автомобілі поліції та автомобілі цивільних. Під обстрілами російської армії опинилися Бериславська, Новоолександрівська, Милівська та Тягинська територіальні громади. Серед них – м. Берислав, с. Зміївка, с. Новоберислав, с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Гаврилівка, с. Новоолександрівка, с. Качкарівка, с. Новокаїри, с. Нова Кам’янка, с. Миколаївка, с. Ольгівка та с. Львове”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
За минулу добу поліція відкрила 22 кримінальні провадження проти російської армії за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.