Наслідки обстрілів Херсонщини російською армією за минулу добу (фото)

За минулу добу російські окупанти обстріляли правобережжя Херсонської області 79 разів, випустивши при цьому 406 снарядів з артилерії, РСЗВ, танків, БпЛА, мінометів та авіації. Про наслідки обстрілів повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Під обстрілами російських військ опинилися населені пункти Херсонського району.
“Протягом доби під російськими обстрілами опинилися с. Кізомис та с. Молодіжне, де травмована жінка та троє дітей, а також пошкоджень зазнали багатоквартирні та приватні будинки, уламками посічені автомобілі. В Херсоні від російських обстрілів постраждали центр та прибережні райони міста. Пошкоджень та руйнувань зазнали приватні та багатоквартирні будинки, на місці влучань виникали пожежі”, – йдеться в повідомленні поліції.

Минулої доби російська армія також не припиняла обстрілювати населені пункти Бериславського району.

“Протягом доби під обстрілами опинилися Бериславська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. Серед них: м. Берислав, смт Козацьке, с. Зміївка, с. Томарине, с. Новоолександрівка, с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Гаврилівка, с. Львове, с. Ольгівка, с. Бургунка та с. Тягинка. В с. Козацьке поранено чоловіка, а в с. Михайлівка обсрілів зазнав цвинтар та околиці. В Бериславі російські війська обстріляли лікарню, житлові будинки, господарські споруди. Руйнувань зазнали промислові цехи непрацюючого підприємства та АЗС. Одна людина отримала поранення”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.

За минулу добу поліція відкрила 29 кримінальних проваджень за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.  Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років або від десяти до п’ятнадцяти років або ж довічне позбавлення волі.