Наслідки обстрілів російською армією правобережжя Херсонщини за минулі дві доби (фото)

Як повідомляє Херсонська ОВА, російська армія за добу третього червня 56 разів обстріляла Херсонську область, випустивши при цьому 287 снарядів. За минулу добу російські війська 28 разів обстріляли населені пункти Херсонщини, випустивши при цьому 176 снарядів. Обидва рази обстріли здійснювались з артилерії, мінометів, авіації, РСЗВ та БпЛА. Про наслідки обстрілів повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Обстріли російськими військами населених пунктів Херсонського району.
“Під обстрілами перебували населені пункти Херсонської міської територіальної громади, а саме: м. Херсон (мікрорайони Корабел, ХБК, Таврійський та Північний. Суворовський та Корабельний райони), смт Наддніпрянське, смт Придніпровське, смт Зимівник, смт Антонівка, смт Молодіжне та с. Садове. Також обстріляно острівну та лівобережну частину Херсонської МТГ (дачні ділянки). Під острілами опинилися об’єкти цивільної інфраструктури, а саме: приватні та багатоквартирні будинки, магазини, кафе та автомобілі. Двоє людей отримали поранення”, – йдеться в повідомленні поліції.

Обстріли російськими військовими населених пунктів Бериславського району.

“Під обстрілами опинилися Бериславська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. А саме: м. Берислав, с. Золота Балка, с. Михайлівка та с. Тягинка. Під обстрілами було також с. Веселе Каховського району. Пошкоджено житлові будинки, господарські споруди, автомобілі, трансформатор, сільськогосподарське підприємство та машинобудівний завод. Поранення отримала  одна людина”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.
За минулі вихідні, слідчі відкрили десять кримінальних проваджень проти російської армії за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України. Санкції статті передбачають  позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.