Наталія Гуменюк розповіла про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

Сили оборони намагаються послабити російську армію на тимчасово окупованій території Херсонщини: взяти під контроль їх логістичні та транспорті маршрути та вибити російських військових з місць, де вони суттєво окопались. Про це пише Суспільне посилаючись на слова керівниці Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталії Гуменюк в етері загальнонаціонального марафону.

Оперативна ситуація залишається досить складною, російська армія постійно обстрілює правобережну частину Херсонської області, але Сили оборони тримають її під контролем.

“Наша бойова робота спрямована саме на те, щоб не підпускати ворога так близько, де вони можуть розташувати своє озброєння, здатне атакувати нашу територію. Також продовжуємо протидію по Кінбурнській косі. Є втрати ворога і в живій силі, і в техніці”, – сказала Гуменюк.

За останній тиждень Силам оборони вдалося знищити декілька одиниць техніки армії РФ, в тому числі РСЗВ та бронетехніку, і розбити два осередки скупчення російських військ.

“Послаблюємо їх на всіх напрямках, не тільки на логістичних і транспортних маршрутах, а і там де вони знають, що вже суттєво окопалися”, – сказала Гуменюк.