Одеські ветеринари врятували трьох левенят з Херсонщини

Одеські ветеринари врятували трьох левенят з Херсонщини. Як розповідає BBC News Ukrainian в Facebook. Подружжя з Одеси привезло з Херсонщини трьох маленьких левенят.

Тварин утримували у невідповідних умовах, говорить подружжя, тому їх стан був поганим: проблеми з ШКТ, недобір у вазі. Мама левенят померла від голоду.

“Годувати левенят треба було кожні 2-3 години, потім давати препарати. І, звичайно ж, кожному з них після їди потрібно було робити масаж живота. Якщо цього не робити, то шлунок може зупинитись. Це особливості роботи ШКТ всіх великих кішок”, – пояснює одеситка.

Весь цей час для них шукали новий дім. Врешті, притулок для великих котів у Міннесоті (США) погодився їх забрати, розповідають лікарі. Малюків назвали українськими іменами: Леся, Стефанія та Тарас. Нині вони обживаються у своєму новому будинку.

“Цей притулок справді дуже хороший. У левенят великий просторий вольєр. Крім цього, притулок закритий для відвідувань. А це означає, що у тварин до кінця їхніх днів буде спокійне життя – практично без людей” – наголосила жінка.