Один з херсонських адвокатів зареєструвався згідно російського законодавства та поклявся дотримуватися законів РФ

Херсонський адвокат Максим Дунаєв зареєструвався згідно російського законодавства та поклявся дотримуватися законів РФ. Дані про реєстрацію адвокатом внесені до російського реєстру Мін’юсту під номером 95/7. Про це пише видання МОСТ.

Відомо, що під час російської окупації Херсона Максим Дунаєв працював у так званій “військово-цивільній адміністрації” з Володимиром Сальдо.

“Його там бачили неодноразово, він мав власний кабінет у приміщенні апеляційного суду. Адвокатське свідоцтво Дунаєва, видане в квітні 2009 року, Херсонська колегія адвокатів не анулювала. До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Максим Дунаєв був співзасновником адвокатського обʼєднання “Константа” і до лютого 2021 року був його керівником. Обʼєднання отримувало кошти з бюджету області та громад за захист підозрюваного у замовленні нападу на Катю Гандзюк Владислава Мангера. Максим Дунаєв досі в справі, яку слухає Дніпровський суд Києва є адвокатом Мангера, хоча на засідання перестав ходити ще перед переходом на бік росіян”, – йдеться в повідомленні.

В команді Мангера він працював і до того. Дунаєва часто можна було бачити в приймальні голови обласної ради. У 2020 році Максим Дунаєв був членом обласної виборчої комісії від Європейської Солідарності.

Колеги Дунаєва по справі Мангера Дмитро Ільченко та Андрій Мурашкін втекли з України через територію тимчасово окупованого Росією Криму до Таїланду.