Окупанти цілеспрямовано б’ють по житлових кварталах Херсона

Росія продовжує тероризувати Херсон масованими артилерійськими обстрілами. Місто страждає від ударів як зі ствольної артилерії, так і зі систем залпового вогню. Про це 24 каналу розповів депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань.

Окупанти не шукають військових цілей, а прямо б’ють по житлових кварталах міста.

“Окупанти з артилерії обстріляли Херсон, зокрема житлові квартали мікрорайонів Таврійський та Житлоселище. У Херсоні росіяни поцілили в приватні та багатоквартирні будинки, суднобудівний завод, будівлю на території школи, газові труби. Обстріляли Зеленівку, Чорнобаївку та Степанівку. Російські окупанти обстріляли Берислав, через що пошкоджено приватні будинки. Вчорашній день був найбільш трагічним від початку окупації, тому що була і велика кількість жертв, і велика кількість поранених. Окупанти вчора цілеспрямовано влучали у житлові масиви.”
н вказав, що на сьогодні у місті спостерігається висока інтенсивність обстрілів, руйнувань та постраждалих.

Окупанти цілеспрямовано б’ють по житлових кварталах. Військових і військових частин у цих районах немає і не було – це виключно житлові райони, де мешкають цивільні громадяни. Тому це черговий злочин та доказ, що Росія – це країна-терорист”.