Окупанти на Херсонщині шукають бункери і купують надувні човни

В Херсоні окупанти шукають підземні захищені приміщення, в яких можна обладнати бомбосховища. Під час огляду підземних комунікацій Херсонського бавовняного комбінату, окупанти намагались з’ясувати чи можливо розмістити в них 40 одиниць військової техніки. Про це повідомляють на сайті Головного управління розвідки.

“Також проводили фотозйомку приміщень та шукали карту тунелів. При огляді з’ясувалось, що в тунелях обладнано укриття для співробітників підприємства, де було створено запас продуктів та води. Тієї ж ночі окупанти зірвали замки з приміщень та викрали всі запаси”, – йдеться в повідомленні.

В тимчасово окупованій Чорнобаївці Херсонської області росія знищує телекомунікаційні мережі українських провайдерів, які відмовились співпрацювати з окупаційною адміністрацією. Демонтуються комутаційні шафи, вирізаються волоконно-оптичні та мідні кабелі.

Також введено заборону на здійснення платіжних операцій українською валютою на місцевих ринках. Здійснюється демонтаж терміналів та банкоматів, які підтримували гривневі операції.

В селі Генічеська Гірка, що на Арабатській стрілці, представники окупаційної адміністрації попередили власників дитячого табору «Сокіл», бази відпочинку «Білий Лебідь», пансіонатів «Прибій» та «Arabatca club» щодо «націоналізації» (захоплення) об’єктів. Зазначені комплекси плануються використовувати в якості баз розташування та відпочинку окупаційних військ.

Одночасно в селищі Антонівка окупанти масово скуповують і вилучають всі наявні плавальні засоби. В тому числі надувні човни та матраци.