Окупанти провалили формування освітньої мережі на Херсонщині

Батьків на Херсонщині залякують, щоб зібрати дітей на навчання. Про це повідомляє перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський у своєму телеграм-каналі. 

“Окупанти продовжують набір учнів та студентів до навчальних закладів, які вони контролюють. Це ще раз підтверджує провал їхньої компанії з формування освітньої мережі. І це при тому, що більша частина батьків, яка відправила своїх дітей до їхніх шкіл, була залякана повідомленнями про можливу відповідальність, якщо діти до шкіл не підуть”, – йдеться в повідомленні.

Він додав, що навчання на території Херсонської області за українською програмою можливе у форматі онлайн, як сімейне навчання або ж у форматі екстернату.

“Окупаційна влада тисне на освітян, які відмовилися працювати за російською програмою. Таким чином вони намагаються схилити їх до співпраці та компенсувати нестачу кадрів. Крім того, є повідомлення про погрози родичам керівників навчальних закладів, які виїхали та організували навчання у форматі онлайн із території, підконтрольної Україні”, – доповнив він.