Окупанти придумали, як привласнити Херсонщину, – Денісова

Росія готується до незаконної анексії окупованих територій України. Після провалу плану щодо  проведення «референдуму» на Херсонщині через масові протести місцевих мешканців, окупанти розпочали розробку іншого сценарію привласнення українських територій. Про це повідомила уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

“До держдуми рф внесено законопроект про розширення повноважень президента, зокрема щодо створення тимчасових адміністрацій за межами рф на захоплених територіях України. У планах загарбників утворити тимчасові адміністрації у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях. Підготовка до цього вже розпочалась”, йдеться в повідомленні.

У Скадовську Херсонської області окупанти формують базу даних мешканців під приводом здійснення соціальних виплат у російських рублях. Водночас ними анонсується оформлення нових паспортів зразка рф для мешканців тимчасово окупованої Херсонської області.

Напередодні колаборант Володимир Сальдо, який проголосив себе очільником Херсонської області, повідомив рашистським ЗМІ, що Херсонщина вже найближчим часом увійде у склад рф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *