Окупанти розстріляли на Херсонщині військових – батька і сина

На Херсонщині загинули двоє українських військових – батько й син Сергій та Богдан Залевські. Російські окупанти взяли їх у полон ще наприкінці березня, а на Великдень розстріляли. Їх поховали у рідному селі Луганка на Кіровоградщині, пише Обозрєватєль.

Разом пішли воювати і разом зникли

У невеликому селі Луганка Петрівської громади Кіровоградщини перший похорон бійців. Загиблі місцеві жителі 52-річний Сергій та його син 29-річний Богдан Залевські разом пішли на фронт.

Як розповідає староста села Роман Штурмак, першим на війну вирішив вирушити молодший Залевський. Потім батько теж ухвалив таке саме рішення. Богданові навіть довелося трохи почекати, поки батько оформить усі документи, і вони разом пішли воювати 1 березня.

Водночас вони пропали 28 березня під час бою в районі села Олександрівка Херсонської області. Їхні телефони не відповідали, зв’язку не було.

Знайомі та рідні шукали їх. З’ясувалося, що батько та син потрапили в полон до росіян. Як розповів під час прощання на цвинтарі військовий, Залевських вороги намагалися поставити на коліна, але не змогли цього зробити.

Був воротарем та тренував дітей

До війни Сергій Залевський працював сторожем у місцевій школі. Він захоплювався фотографією. Богдан працював у дитячо-юнацькій спортивній школі. Його пристрастю був футбол, точніше мініфутбол, який проводять у залі.

Богдан захоплювався мініфутболом

“Він був добрим організатором усіх заходів. Був талановитим у всьому, завжди допомагав у складній ситуації. Просто не можу повірити… Ми вас ніколи не забудемо”, – написав Олексій.

Богдан був єдиним сином у сім’ї. Тепер його мама та дружина Сергія Наталя залишилася сама. У селі кажуть, що вона має сестру, та й друзі теж про неї дбатимуть і допомагатимуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *