Окупанти спалювали тіла в Херсоні на сміттєзвалищі

Під час окупації на територію сміттєзвалища на околиці міста росіяни звозили тіла загиблих загарбників і, ймовірно, спалювали їх там. Про це пише The Guardian 

За словами херсонців, їм заборонили наближатися до цього сміттєзвалища, відгородивши його “від цікавих очей”. Містяни кажуть, що окупаційні війська мали мету: скидати туди тіла своїх загиблих побратимів, а потім спалювати їх.

“Місцеві мешканці повідомили, що бачили, як російські вантажівки приїжджали на звалище з чорними мішками, які потім підпалювали, наповнюючи повітря великою хмарою диму і жахливим смородом горілої плоті. Херсонці вважають, що таким чином росіяни утилізували тіла своїх солдатів, загиблих під час важких боїв влітку. Хоча дехто з них уточнив, що безпосередньо не бачив цих тіл”, – пише видання.

Працівники звалища кажуть, що росіяни обрали найбільш ізольовану територію смітника.
Водій вантажівки, теж працівник звалища, зазначив, що росіяни могли замінувати територію або залишити там нерозірвані пристрої.

Видання зазначає, що наразі не може незалежно підтвердити отриману інформацію. При цьому українська влада не коментує розслідування щодо цього.