Окупанти вчергове хочуть перенести дату “референдуму” в Херсоні

Окупанти черговий раз хочуть пересунути дату референдуму в Херсоні. Про це написав перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський а своїй сторінці у Фейсбуці.

“Заява окупаційної влади на Херсонщині про необхідність проведення “референдуму” одночасно з ДНР, після “звільнення” всієї території Донецької області, є сигналом про те, що орки, можливо, змушені в черговий раз перенести терміни проведення “референдуму””, – зазначив він.

Для цього є свої причини, каже Соболевський: відсутність підтримки населення, нездатність сформувати хоча б мінімальну кількість виборчих комісій, розуміння того, що шоу виходить відверто убогим.

“Є ще одна ймовірна причина – страх політичних наслідків, коли після проведення шоу та фактично аннексії Херсонської області, ЗСУ деокупує регіон. Оркам доведеться змиритися з втратою вже нібито “своїх” територій. Якщо це так, то вони вже розуміють, як розвиватимуться події в області, і що окупантам, що “загостилися”, настав час збирати речі або ж готуватися до смерті”, – додав він.