Окупанти викрали вчителя з міста Олешки

Перед Великоднем російські військові викрали Сергія Назаренка, який працює вчителем в ліцей. Про це на сторінці у Фейсбуці повідомила його мати Людмила Назаренко У чоловіка складне захворювання нирок, через що йому потрібно приймати ліки. 
“Дорогі мої друзі, колеги! Попри світле свято Великодня, материнське серце більше не в змозі мовчати…Вчора, 23 квітня, о 7.00 ранку до нас у квартиру прийшла група озброєних осіб, які не представилися і говорили російською мовою. Вони приїхали на машині з літерою Z.
Їм потрібен був наш син, Вадим Сергійович Назаренко, 1984 року народження. Після перевірки наших документів, телефонів, ноутбуків, вони забрали Вадима “побєсєдовать”, обіцяючи, що повернуть. Проте, йде друга доба, зв’язку із сином немає. Вадим працює вчителем в одному з ліцеїв міста Олешки, має складне захворювання нирок, через що необхідно постійно мати при собі ліки. Благаю всіх, хто знає про можливе місце його перебування, повідомити мені, матері, за телефоном 0661108323. Бережи Боже Ваших дітей”, написала вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *