Окупанти запланували фейковий референдув в Херсоні на 11 вересня

Окупанти планують провести фейковий референдум на тимчасово окупованих територіях, а саме в Херсонській та Запорізьких областях. Проте на заваді цьому спротив мешканців. Росіяни навіть призначили дату 11 вересня. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“Саме в цей день росіяни мають провести т.з. “єдиний день голосування”, де крім фейкового референдуму будуть відбуватись фейкові вибори в росії. Приблизно в цих днях на окупованих територіях також має розпочати роботу “Промсвязьбанк””, – йдеться в повідомленні.

Проте в планах рф є проблема – спротив місцевих. Річ у тому, що в окупованих адміністраціях немає працівників. Наприклад, наразі окупанти масово звозять в окуповані регіони Запорізької області чиновників з росії, які приїжджають на місяць й потім їх змінюють нові.

Раніше Центр національного спротиву писав, що через спротив росіяни  не можутьт зімітувати добровільне входження окупованих територій в склад рф. Враховуючи тенденцію до його зростання та підготовку до контрнаступу ЗСУ – маємо для росіян погані новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *