Окупанти збираються вкрасти урожай з Херсонщини

Російські окупанти на Херсонщині оголосили про свій намір зібрати врожай озимих зернових. Вже домовилися про вивезення до росії. Зерно, яке було зібрано в області раніше, окупаційна влада почала вже вивозити до Криму, пише Суспільне.

За словами голови Херсонської облради Олександра Самойленка всі озимі на полях області зійшли і є непогані перспективи врожаю цих культур.

“Окупанти захопили майже всі хлібоприймальні пункти. Це елеватори, які знаходяться на території Херсонської області. Повну кількість зерна, яка зберігається, ми не можемо сказати. Але з впевненістю можемо сказати, що у великому обсязі вивозиться зерно на територію Криму та інших регіонів”, – говорить Самойленко.

За словами фермера з Херсонщини, місцеві аграрії провели всі необхідні підготовчі роботи для гарного врожаю. Але зібрати його в області зараз проблематично.

“Дуже велика проблема – це комбайни для збирання, тому що на Херсонщині їх фактично немає. Не засіяними залишається близько 30 % полів. Але й ті, що посіяні, десь половина не доглядаються, вони заросли бур’янами, не поливаються та вражаються шкідниками”, – розповів аграрій.

Фермер каже, врожай можна буде зібрати з третини полів на Херсонщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *