Підрозділ ТрО на Херсонщині працює цілодобово (фото)

Важливою складовою успішного виконання бойових завдань є не лише професійна підготовка військовослужбовців, а й вчасно обслужена та відремонтована техніка, доставлені на передову продукти харчування та боєприпаси. Про підрозділ ТрО на Херсонщині, який працює цілодобово написала АрміяInform.

“Працюємо в складних умовах, російські війська кожного дня обстрілюють Херсон, а там, де тримають активну оборону наші військові, там обстріли взагалі постійно. Інколи військові з передової виїжджають нам на зустріч, щоб отримати боєприпаси, інколи самим доводиться підбиратись якомога ближче до них. У нашого підрозділі теж були і втрачені, і пошкоджені машини, поранені теж були, але головне, що всі живі”, – розповідає військовий Олег, на позивний «Ведмідь».

Військові підрозділу забезпечення використовують різні прийоми з маскування, аби всебічне забезпечення продуктами, паливно-мастильними матеріалами, запасними частинами та боєприпасами передової було безперервним. Специфіка їхньої роботи особлива, працювати доводиться і вдень, і вночі. Часто доводиться крізь обстріли російської армії провозити необхідне нашим бійцям, витягувати техніку з полів.

“Те, що ми тут робимо зараз, наближає нашу перемогу. Всі тут це розуміють і працюють попри втому”, – додав «Ведмідь».

Головне це безпека, тому періодично міняють місця базування тилового пункту, адже російська армія часто веде розвідку за допомогою БпЛА. Сьогодні на небі хмари і йде дощ, а це означає, що вдасться швидше довезти до побратимів гарячий обід.

“Харчо, макарони з підливою, салат, узвар і печиво – все вже готово до транспортування. Ситуації в нас бувають різні. Ти кухар, поки готуєш. Якась година-дві й ти вже бойова одиниця – піхотинець-стрілець. Ми готові до всього”, – поділився військовий Олександр.

Захисники Херсонської окремої бригади територіальної оборони роблять все можливе, щоб російська армія почувалася дуже некомфортно на правому березі Дніпра.