Відновлення інфраструктури деокупованої Херсонщини триває

Херсонщина продовжує відновлюватись після тривалої окупації Росією. Про це повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Перший зв’язок в Херсоні почав вже появлятися на третій день після звільнення.

“У Херсоні відновлено роботу ще восьми базових станцій мобільного зв’язку. Також одна запрацювала в селі Таврійське Херсонського району. Загалом в області оператори мобільного зв’язку відновили роботу 78 базових і трьох пересувних станцій,” – заявляє Міністерство.

Після неодноразових обстрілів Росією електромереж, станом на 3 грудня, було знову відновлено електропостачання на 75%, російські обстріли руйнували відновлену енергію щонайменше два рази.

“Відновлено електропостачання у селах Трифонівка та Довгове Бериславського району. Наразі відновлюється електропостачання до Високопілля, Великої Олександрівки та Довгого,” – повідомляється у Міністерстві.

Мобільна бригада Запорізького ЛВУМГ з перших днів звільнення Херсонщини працює над відновленням транспортування газу місцевим мешканцям.

“Подача блакитного палива відновлена у 50 населених пунктах із 86, які мають централізоване газопостачання. Відновлюється газопостачання до Великої Олександрівки, Малої Олександрівки, Новодмитрівки та Високопілля,” – повідомляється Міністерством.

Також продовжуються розчищатися та розміновуватися дороги по області.

“Наразі в області розчищено 163 кілометри доріг державного значення та 260 кілометрів місцевого значення,” – звітує Міністерство.

Активно відновлює роботу також банківський сектор.

“Днями у Херсоні розпочав прийом клієнтів “МТБ Банк.” Відділення працює в місті по вул. Олександрівська, 1. Тут можна отримати повний спектр банківських послуг, працює каса та банкомат. Приймає відвідувачів і державний ПриватБанк. Наразі у місті відкрили свої двері чотири його відділення: по пр. Святого Кирила та Мефодія, 10;  по вул. Суворова, 34; по вул. Потьомкінській, 20 та пр. 200-річчя Херсона, 32. Також відновлено роботу трьох відділень Ощадбанку: по вул. Суворова 26; пр. 200 років Херсона, 16 та вул. Чорноморська, 29а,” – підсумовується Міністерством.