Поліцейські з Одещини рятують жителів Херсона від російських обстрілів (фото, відео)

Поліцейські з Одещини рятували жителів Херсона від російських обстрілів. Херсон зазнав масового удару із керованих систем залпового вогню. Багато людей було поранено, є загиблі. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Одним із перших на місця влучань був направлений зведений загін поліції Одеської області на чолі з заступником керівника загону майором поліції Станіславом Кулою – декілька десятків працівників різних підрозділів поліції, дві слідчо-оперативні групи та шість автопатрулів.

Поки правоохоронці обстежували одне місце обстрілу та надавали постраждалим першу домедичну допомогу, зовсім поряд починалися інші обстріли та влучання в об’єкти, де перебували люди. Переїжджаючи з адреси на адресу, поліцейські проводили першочергові евакуаційні заходи, спрямовані на евакуацію вцілілих громадян до безпечного місця. Надали допомогу зокрема водієві понівеченого автомобіля, бабусі, в будинок якої поцілили московити.

Нині поліцейські здійснюють охорону місць подій, проводять їх огляд, фіксують наслідки ударів російських військ, збирають речові докази воєнних злочинів.