Поліція відкрила кримінальні провадження за фактами воєнних злочинів російської армії на Херсонщині за минулу добу (фото)

Російська армія продовжує обстріли районів правобережної Херсонщини. За минулу добу російські війська здійснили – 33 обстріли по області, випустивши при цьому 177 снарядів з РСЗВ, мінометів, важкої артилерії та БпЛА. Про це повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook. Під обстріли російської армії потрапили об’єкти цивільної та житлової інфраструктури.
“Російська армія обстріляла артилерією с. Станіслав, там поранення отримали 80-річний чоловік та 69-річна жінка. Під масованим обстрілом було смт Білозерка, зазнали пошкоджень будівля місцевої лікарні та житлові будинки. У власній оселі загинула 67-річна жінка внаслідок прямого влучання снаряду в будинок. У Херсоні обстрілів зазнали мікрорайони Корабел, ХБК та прибережна зона”, – йдеться в повідомленні поліції.
Російська армія обстріляла населені пункти Бериславського району.
“Під обстрілами опинилися Бериславська, Новоолександрівська, Милівська та Тягинська територіальні громади. Серед них – м. Берислав, с. Зміївка, с. Раківка, с. Новоолександрівка, с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Гаврилівка, с. Новокаїри та с. Одрадокам’янка”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.
Кожного дня поліція виявляє в населених пунктах області, які перебували або й досі перебувають під російською окупацією, нові злочини вчинені російськими окупантами проти мирного населення.
“В одному з тимчасово окупованих населених пунктів Каховського району російські військові викрали з території приватного домоволодіння автомобіль”, – йдеться в поліції.
За ст. 438 «Порушення законів і звичаїв війни» Кримінального кодексу України поліцією відкрито 32 кримінальні провадження проти російської армії.