Поліція зібрала докази воєнних злочинів російської армії на Херсонщині за минулу добу (фото)

За минулу добу російські війська обстріляли правобережжя Херсонської області 53 рази, випустивши при цьому 311 снарядів з артилерії, РСЗВ, танків, БпЛА та авіації. Постраждали населені пункти Бериславського та Херсонського районів. Про наслідки обстрілів повідомила поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook
Наслідки обстрілів російською армією населених пунктів Херсонського району.
“Російські окупанти продовжують обстрілювати с. Кізомис та навколишні острови. В Херсоні постраждали мікрорайони Корабел та ХБК, там зафіксовано руйнування багатоповерхівок та приватних будинків, деякі з будинків є непридатними для проживання”, – йдеться в повідомленні поліції.

Російська армія обстріляла й населені пункти Бериславського району.

“Протягом доби під обстрілами російських окупантів опинилися: Бериславська, Нововоронцовська, Новорайська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. Серед них: м.тБерислав, с. Осокорівка, с. Новорайськ, с. Червоний Маяк, с. Новоолександрівка, с. Золота Балка, с.тМихайлівка, с. Гаврилівка, с. Миколаївка та с. Тягинка. Пошкоджено автозапрвну станцію, житлові будинки та господарські споруди”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА Володимира Літвінова.

Поліція за минулу добу відкрила 22 кримінальні провадження проти російської армії за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».