Прокуратура розпочала розслідування за фактом обстрілу російськими окупантами цивільних під час евакуації на Херсонщині

Прокуратура розпочала розслідування за фактом обстрілу російськими окупантами цивільних під час евакуації на Херсонщині. Про це Херсонська обласна прокуратура повідомила на своєму сайті.
Херсонська та Олешківська окружні прокуратури розпочали досудове розслідування у кримінальних провадженнях проти російських окупантів за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.
“Восьмого червня російські військові обстріляли Херсон та населені пункти Херсонського району. Загалом, 18 цивільних травмовано та пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури”, – йдеться в повідомленні покуратури.
А ввечері того ж дня, російські війська обстріляли керованими авіабомбами Берислав та Бериславський район. Про це повідомив міністр МВС Ігор Клименко.

“Російські війська обстріляли керованими авіаційними бомбами місто Берислав та Бериславський район. Ми зараз тільки встановлюємо наслідки від цих бомбардувань, тому можемо вчергове констатувати, що російський режим показує своє терористичне обличчя”, – повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко з місця подій.