Прокуратурою оглянуто місце дислокації російських окупантів на аеродромі поблизу Чорнобаївки

Прокуратурою оглянуто місце дислокації російських окупантів на аеродромі поблизу Чорнобаївки, з метою документування воєнних злочинів Росії. Про це йдеться на сайті Херсонської обласної прокуратури.

Прокурори Херсонської обласної прокуратури спільно зі слідчими поліції та експертами провели огляд чергового місця дислокації військових РФ – міжнародного аеропорту «Херсон» поряд із селом Чорнобаївка.

“Під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну та окупації Херсонщини російські військовослужбовці захопили аеропорт. Вони намагались використати аеропорт як плацдарм для подальшого наступу на інші регіони України. На його території російські окупанти розміщували військову техніку, зберігали снаряди і боєприпаси. Відходячи, вони підірвали декілька місць, облаштованих для свого перебування, лишивши по собі розгромлені будівлі, техніку, боєприпаси й інші сліди їхнього перебування”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Прокурори спільно з поліцейськими провели слідчі дії та зібрали необхідні матеріали. Триває розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).