Рада оборони Херсонської області прийняла кілька важливих рішень задля безпеки населення області (відео)

Рада оборони Херсонської області прийняла кілька важливих рішень задля безпеки населення області. Про це повідомила Херсонська ОВА на своїй сторінці в Facebook.

Це вимушені заходи через мінну небезпеку та високий ризик російських обстрілів в передвеликодній період.

“Відтепер заборонено відвідувати кладовища та місця поховань, також заборонено проводити богослужіння у церквах в період комендантської години та скупчення людей під час Великодніх свят”,  – йдеться в повідомленні ОВА.

Крім того, розглянули питання повернення родин з дітьми додому на Херсонщину. Діти не мають знаходитися в зоні постійних обстрілів і бойових дій з боку російської армії.

“Тому сім’ям з дітьми заборонили в’їзд до наступних населених пунктів: Кізомис, Велетенське, Берегове, Янтарне, Дніпровське, Білозерка, Приозерне, Комишани, Зимівник, Антонівка, Придніпровське, Садове, Микільське, Понятівка, Токарівка, Новотягинка, Іванівка, Тягинка, Львове, Ольгівка, Бургунка, Миколаївка, Одрадокам’янка, Козацьке, Веселе, Берислав, Новоберислав, Зміївка, Червоний Маяк, Новокаїри, Республіканець, Милове, Качкарівка, Саблуківка, Дудчани, Гаврилівка, Михайлівка, Золота Балка, Осокорівка”, – йдеться в ОВА.

Разом з тим, термін дії дозволу на продаж алкоголю продовжили ще на місяць. До 15 травня в області алкоголь буде продаватися з 10:00 до 15:00.