Резніков: рф будує оборону на півдні, намагаючись перевести війну до “затяжної фази”

Міністр оборони України Олексій Резніков в п’ятницю заявив, що, на його думку, кремль намагається перевести війну до “затяжної фази”, будуючи ешелоновану оборону на тимчасово зайнятих територіях на півдні країни, повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

“Кремль намагається перевести війну в затяжну фазу”, – заявив Резніков на форумі GLOBSEC 2022 у Братиславі по відеозв’язку.

“Замість наступу російські війська будують ешелоновану оборону” у південних окупованих районах, насамперед у Херсоні, сказав він.

Резніков також торкнувся питання потенційного членства України в НАТО. Він заявив, що НАТО слід розглянути питання про надання Україні де-факто, а не де-юре членства в Альянсі при обговоренні своєї стратегії на наступні 10 років на саміті в червні.

“Я думаю, що якщо ми говоримо про членство України в НАТО де-факто, а не де-юре, це може бути гарною ідеєю в цій стратегії”, – сказав Резніков.

“Україна також буде частиною стратегії, тому що ми також є частиною східного флангу Європи, східного флангу країн НАТО, східного флангу ЄС. Я думаю, що це буде безпрограшна ситуація для всіх країн”, – додав Резніков.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *