Російська армія не припиняє обстріли правобережжя Херсонської області (фото)

Поліція фіксує наслідки чергових обстрілів Херсонщини армією РФ за минулу добу. Про це поліція Херсонської області повідомила на своїй сторінці в Facebook.
За минулу добу російська армія здійснила – 75 обстрілів по правобережжю Херсонщини, випустивши при цьому 389 снарядів з важкої артилерії, БпЛА та авіації.
“Вчора російська армія знову обстріляла мирне населення с. Кізомис керованими авіабомбами. Внаслідок вибухів пошкоджено 14 житлових будинків, господарські будівлі, уламками пошкоджено автомобілі, магазини, гаражі, газопровід, внаслідок влучання авіабомби зруйнована церква”, – йдетьс в повідомленні поліції.
Обстрілів армією РФ зазнав і Херсон, а вночі російські війська намагалися зруйнувати інфраструктурні об’єкти в місті.
“Під обстрілами перебували прибережні райони міста, центр, мікрорайони ХБК, Північний, Таврійський та передмістя. Пошкоджень зазнали багатоквартирні та приватні будинки”, – йдеться вполіції.
Російська армія не припиняє обстріли населених пунктів Бериславського району.
“Протягом доби під обстрілами російських військ опинилися Бериславська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. Серед них – м. Берислав, с. Новоберислав, с. Золота Балка, с. Михайлівка, с. Гаврилівка, с. Одрадокам’янка та с. Бургунка”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РВА.
З окупованого Росією лівобережжя Херсонщини продовжують надходити повідомлення про злочини російських окупантів в тамтешніх населених пунктах.
“В одному з сіл тимчасово окупованого Росією Каховського району російські військові розстріляли 38-річного чоловіка за його проукраїнську позицію”, – йдеться в повідомленні поліції.
За минулу добу поліція відкрила 31 кримінальне провадження (за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України) за фактами воєнних злочинів армії РФ на Херсонщині.