Російська армія обстрілює сільськогосподарські землі на Херсонщині (відео)

Російські військові продовжують обстрілювати правобережжя Херсонської області. Зокрема, селище Козацьке обстріляли авіаційними керованими бомбами. Під обстріл потрапили сільськогосподарські землі та елеватори. Про це повідомила у телемарафоні “Єдині новини” керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

Херсонщина – це аграрний регіон, і зараз час польових робіт, тому російська армія обстріляла авіабомбами елеватори, влучання були в сільськогосподарські землі, там де ще не розміновано.

“Російська армія мож запускати авіаційні бомби з винищувачів, які не долітають до зони ураження нашої ППО, тобто залишаються неушкодженими. Але самі бомби спрямовують, їх розривна сила робить суттєву шкоду. Протидіяти ми їм можемо, але, не зважаючи на те що у нас є певні успіхи, час від часу ми збиваємо ці керовані авіабомби, все ж таки в більшості випадків вони влучають. Тому вихід єдиний – нам потрібні літаки, які зможуть нищити їх винищувачі ще на тому підльоті, коли вони збираються випускати бомби, і засоби ППО більш сучасні, ті які ми очікуємо від партнерів”, – говорить керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня.

Також мінна небезпека залишається не тільки на узбережжі, і стабілізаційні заходи на Херсонщині ще тривають.

“Ще багато територій не розміновано, багато територій несуть загрозу. Тому треба дослухатися до рекомендацій відповідних служб і не намагатися робити розмінування самостійно, це вкрай небезпечно”, – каже Гуменюк.