Російська армія провела масову ротацію в Новій Каховці (відео)

Російські війська в Новій Каховці провели масовану ротацію, через що військове командування припустило, що вони покинули місто. Про це заявила в етері марафону “Єдині новини” керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

“Ця масована ротація через, яку наше військове командування припустило, що війська пакуються і виходять з міста. Але вийшли одні російські підрозділи, зайшли інші”,  сказала Гуменюк

Російська армія дуже часто передислоковується на лівобережжі Херсонщини, особливо в тих населених пунктах, які безпосередньо прилягають до урізу води лівого берега. Їх російські війська  використовують для відновлення бойових підрозділів, які повернулися з більш гарячих точок.

“Це вже закономірність що, коли російські окупанти починають перевдягатись у цивільне і пакувати накрадене в Україні, то це підготовка до відступу. Однак все це спровоковано нашою бойовою роботою, нашою інтенсивністю ведення бойових дій. Ми говорили про те, що ми зачищаємо смугу хоча б у 30 км для того, щоб полегшити життя правобережжю Херсонської області”,  сказала Гуменюк.