Російська армія двічі за день обстріляла населені пункти Херсонської області

Правоохоронці відкрили кримінальні провадження через обстріли російськими військами Станіславської та Білозерської територіальних громад на Херсонщині, внаслідок яких є поранені цивільні та пошкоджені приватні будинки. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

Олешківська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні проти російської армії за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.

“Тридцять першого травня російські військові вчергове обстріляли населені пункти Станіславської та Білозерської територіальних громад Херсонської області. В одному з сіл снаряд впав на подвір’я приватного будинку. Від вибуху уламкові поранення голови отримала малолітня дитина. В іншому селі через раптовий обстріл травми отримав чоловік. Пошкоджено будинки мирних мешканців”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Надвечір російська армія вчерговеобстріляла Херсонщину. Внаслідок загибелі чоловіка прокуратура розпочала провадження. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

Олешківська окружна прокуратура розпочала досудове розслідуванняпроти російської армії за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
“Ввечері 31 травня 2023 року близько 18:00 військові РФ обстріляли селище в Білозерській громаді Херсонської області. Внаслідок обстрілу загинув чоловік”, – йдеться в прокуратурі.