Російська армія з моря атакувала керованими авіаційними бомбами Херсонщину (відео)

Протягом минулої доби армія РФ з Чорного моря обстріляла Херсонський район керованими авіаційними бомбами. Про це у телемарафоні “Єдині новини” повідомила керівниця пресцентру Сил оборони та охорони оперативного командування “Південь”, Наталія Гуменюк.

Влучання відбулось по сільськогосподарському угіддю. Загиблих та поранених від удару немає. Російські війська намагаються тиснути на місцеве населення, адже Херсонщина – це аграрний регіон і зараз там ведуться польові роботи.

“Зміна тактики армії РФ спостерігається в тому, що з використанням СУ-35 вони атакують прифронтові території. Це кілька десятків кілометрів, куди можуть сягати такі керовані авіаційні бомби, які випускають з винищувачів. Росіяни не підпускають свої винищувачі до зони ураження української ППО і використовують бомби проти мирних жителів”, – розповіла Гуменюк.

Минулої доби російські війська також завдали бомбових ударів та з мінометів обстріляли населені пункти, які розташовані на узбережжі Херсонщини.

“Це спосіб тероризму, який російські війська взяли за основу, оскільки вогнева робота Сил оборони по зачищенню смуги у 30 кілометрів має результат. Але, коли війська РФ вишукують нову тактику – ми завжди готуємо протидію”, – сказала Наталія Гуменюк.