Російські ДРГ, розмінування територій та обстріли: У ЗСУ попереджають херсонців про “непрості часи”

Херсон та північ Херсонської області чекають дуже непрості часи. Вони називаються стабілізаційні дії: пошук і знищення російських ДРГ, розмінування та обстріли з окупованих територій. Про це в етері Суспільного заявив речник Генштабу ЗСУ (2014-2017), полковник Владислав Селезньов.

“Хоча окупанти заявляють, що всі їхні військові перемістилися з правого на лівий берег Дніпра. Але ми розуміємо, що вони брешуть. На території правобережжя ще перебувають чимало російських окупантів, у т.ч. ДРГ, які потребують, щоб Сили оборони їх знайшли та ліквідували”, — сказав він.

Крім того, за словами військового, треба провести величезний обсяг робіт з розмінування територій, приведення до ладу звільнених населених пунктів.

“Але ми маємо розуміти, що спокою російські окупанти нам не дадуть. У найближчій перспективі Херсон та північ Херсонської області очікує доля тих прифронтових регіонів, назви яких нам добре відомі. Ми маємо очікувати величезний ракетний та артилерійський терор з боку окупантів”, — зазначив Селезньов.

Він також переконаний, що зараз не буде лінійного контрнаступу (форсування Дніпра — ред.).

“Такий вид бойових дій, як форсування, завжди веде до великих втрат. Очевидно, що на такі втрати український Генштаб не готовий, вони не потрібні. Є чимало інших асиметричних варіантів розвитку ситуації. Очевидно, що на півдні контрнаступ продовжуватиметься. Де саме — державна таємниця”, — сказав Селезньов.