Російські окупанти намагались відібрати в жінки інвалідний візок

«Баба на Мерседесі», так цю жінку назвали росйські окупанти, коли прийшли в її село. Вони збирались відібрати її інвалідний візок, щоб патрулювати на ньому село.  Жінка розповіла свою історію угрупуванню військ “Південь”.

«Насправді мене звати Анна, я родом з Білорусії, але вже як 50 років проживаю у шлюбі зі своїм чоловіком в Україні. Я зовсім не шкодую, що зараз є громадянкою України, тут мої рідні, тут моє життя.

Про початок війни я дізналася від сина, він перебуває за кордоном зі своєю сім’єю, 24 лютого він зателефонував мені та сказав що в Україні почалася війна, я довго не могла в це повірити. Як через два тижні на власні очі не побачила в своєму дворі російських окупантів.

Як тільки ці іроди зайшли в село, то першим, що почали робити – це ходити по хатам та шукати щоб такого поїсти та випити. Російські окупанти забирали тушонку, м’ясо, молоко. У мого діда, який також як і я є інвалідом, на горищі було дуже багато тютюну, росіяни забрали весь.

Минуло десь днів зо два після окупації, як вони знову до нас прийшли, я була на дворі, а дід в хаті, вони кричали та вимагали віддати їм «Мерседес». Вірите чи ні я довго не могла зрозуміти про що вони говорять, як потім зрозуміла, що насправді вони говорили про інвалідний візок.

Я сказала, що так, є, зараз покажу, вони зраділи і запитали чи є пальне до нього, я відповіла що до нього ні бензину, ні дров не треба, сам їздить. Вони були здивовані та дуже задоволені, посміхалися та обговорювали, що тепер зможуть патрулювати вулицями на «Мерседесі». Але яке здивування у них було коли я показала їм візок.

Вони почали плюватися та кричати, потім сказали що напевно помилилися адресом і є інша «Баба на Мерседесі». Навіть після того як наші українські військові прогнали окупантів з мого села, всі мешканці так і називають мене «Бабою на Мерседесі».

Мені дуже тяжко згадувати дні окупації, ми ховалися по підвалам, намагалися не виходити з двору, один з одним говорили пошепки. Я дякую нашим Збройним Силам України, що звільнили наше село від цих іродів, я буду молитися за вас та вірити в скорішу перемогу над рф».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *