Російські окупанти планують організувати “тур для журналістів” на Херсонщині

Російські окупанти влаштовують престур для іноземних журналістів. Про це йдеться в повідомленні каналу Оперативний ЗСУ. На Херсонщину планують завітати 20-21 травня.

У перший день “візиту” запланували зустріч з так званим “головою Херсонської області” біля Вічного вогню у Парку Слави. Потім представники ЗМІ відвідають міськводоканал і тролейбусне депо, де пере ними “виступлять” керівники цих підприємств. Далі вирушать до Інгульця, де на елеваторі їм “відзвітує” місцевий фермер.

Відвідають учасники престуру Нову Каховку і Каховську ГЕС, де зустрінуться з міським головою, а представник Росгвардії доповість про “забезпечення охорони гідроелектростанції”.

Наступного дня престур вирушить до Скадовського дельфінарію і хлібозаводу. Журналісти також зустрінуться з так званим “керівником Скадовського району” біля Вічного вогню.

Для участі у престурі окупованими територіями вже акредитовані 46 представників ЗМІ з Росії, Білорусі, Франції, США, Японії, Індії, Німеччини, ОАЕ, Нідерландів, Сербії, Китаю, Венесуели, Катари, Греції.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *