Російські окупанти призначили Ігоря Семенчева керувати “Фондом майна Херсонської області”

Відомий в Херсоні через неодноразові звинувачення в корупції Ігор Семенчев-молодший очолить незаконний “Фонд майна Херсонської області”. На посаду його призначили російські окупанти. Про це повідомляють на сайті “Депутати херсонські”.

“Ігор Семенчев-молодший став “заступником керівника” колаборантської “Військово-громадянської адміністрації (ВГА) Херсонської області”. Відповідно до оприлюдненого в телеграм-каналах “розпорядження” на Семенчева-молодшого його “керівник” Сальдо поклав обов’язки контролю за “Фондом майна Херсонської області”. Ця структура має інвентаризувати всю державну та приватну власність на території Херсонської області, яка тимчасово захоплена російськими військами. Насправді, таким чином приховується рейдерство окупаційної «ВГА Херсонської області»”, – йдеться в повідомленні.

Ще в квітні за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва йому  повідомлено про підозру депутату Херсонської міськради у співпраці з державою-агресором (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Ігор Семенчев – колишній голова Антонівців, раніше його неодноразово звинувачували у привласненні мільйонів з бюджету сільради та скоєнні кілької кримінальних злочинів, пов’язаних із корупцією.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *