Російські окупанти відправляють до Скадовська хворих із лівобережної Херсонщини

Скадовська центральна міська лікарня продовжує працювати та надавати відповідну медичну допомогу усім, хто цього потребує, незважаючи на брак ліків та недостатню кількість персоналу. Тому російські окупанти спрямовують до неї на лікування хворих з інших прибережних населених пунктів Херсонщини. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань, посилаючись на інформацію мера Скадовська Олександра Яковлєва.

Після поширення Центром національного спротиву інформації про вивезення всього обладнання зі Скадовської лікарні російськими військовими він зв’язався з людьми, які залишаються в окупованому місті.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Достеменно відомо, що росіяни провели в лікарні опис майна. Але, за моєю інформацією, вони нічого звідти не вивозили», – прокоментував Олександр Яковлєв.

Про те, що лікарня в Скадовську продовжує працювати, підтвердили й інші джерела. Саме до Скадовська зараз спрямовують на лікування хворих з Олешок, Каховки, Нової Каховки. За словами пацієнтів, крапельниці, ліжка та інше обладнання там є в наявності. Крім того, на співпрацю з окупантами пішов керівник лікарні Руденко Костянтин Валерійович. Він зареєстрував заклад у російському державному реєстрі.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти примусово закривають центральні міські лікарні в Новій Каховці та Каховці. Також вони оголосили про закриття лікарень в Олешках Херсонського району, Верхньому Рогачику, Горностаївці та Великій Лепетисі Каховського району і Голій Пристані Скадовського району на лівобережній Херсонщині.