Російські окупанти використовують викрадені в Херсоні комунальні автобуси як «мобільні соціальні офіси»

Викрадені росіянами автобуси ATAMAN A092Н6, які належать херсонському міському комунальному транспортному підприємству, використовуються на окупованій РФ частині Херсонської області, як транспорт для так званих «мобільних соціальних офісів». Про це повідомив Центр журналістських розслідувань NikCenter

Фотографією, де зображений один з автобусів, викрадених під час окупації Херсона на підприємстві «Херсонський комунальний транспортний сервіс», проілюстроване повідомлення так званої «влади» окупованої РФ частини Херсонщини про роботу «мобільних соціальних офісів».

Тому можна припустити, що автобус, який використовують російські окупанти – саме з тих, які вони в листопаді 2022 року вкрали, тікаючи з Херсона. Тоді з підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс» росіяни вкрали майже всі автобуси, придбані за кошти міського бюджету у 2021 році. Це – нові автобуси і вживані автобуси MAN. Загалом – близько 50 одиниць транспорту.

“Один з автобусів «засвітився», як «мобільний соціальний офіс», таких «офісів» на базі викрадених автобусів кілька. Ми бачили викрадені в Херсоні автобуси на «евакуаційних» маршрутах: на них вивозили в напрямку окупованого Росією Криму людей, зокрема, з прифронтового міста Олешки. Також ми бачили херсонські автобуси і на пасажирських маршрутах. При цьому представники окупаційної влади казали, що «перевезення організувала Росія”, – розповідають мешканці окупованої РФ частини Херсонщини.