Російські війська обстрілюють населені пункти вздовж Дніпра (відео)

Сьогодні зранку російські військові обстріляли Білозерську територіальну громаду, вдень  Херсонську. Є загиблі і поранені. Яка ситуація в області дізнавалось Суспільне.

Внаслідок ранкового обстрілу Білозерської територіальної громади пошкоджені житлові будинки, лінії електропередач та газопровід. У Білозерці загинула одна людина, четверо отримали поранення.

“Загинула одна жінка. Постраждали четверо людей. Двох з них доправили до лікарні. Двом було надана допомога на місці”, повідомив керівник пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

Вдень під обстріли російської армії потрапили плавні. У цей час двоє чоловіків перетинали річку. Один із них загинув.

“Надійшло повідомлення про те, що двоє людей потрапили під обстріл на плавнях. Перебралися через річку. Один загинув від уламкових поранень. Другого швидка забрала з річкового порту до лікарні”,  повідомив керівник пресофісу.

Під обстрілами російських військових був і один із мікрорайонів Херсона. Снаряд влучив в приміщення складу. Також щодня під обстрілами Бериславська територіальна громада. На сьогодні в Бериславі зруйновано близько 50% будівель. Як житлових, так і адміністративних. В місті лишається близько трьох з половиною тисяч людей, які відмовляються від евакуації.

“Вчора після обіду російська армія обстріляла центр міста Берислава. Було влучення в адміністративне приміщення Бериславської районної адміністрації. Також постраждав краєзнавчий музей, приміщення редакції газети “Маяк”. Крім цього є ушкодження житлових будинків”, розповів голова районної військової адміністрації Володимир Літвінов.

Військові РФ обстрілюють населені пункти, які розташовані вздовж Дніпра, знищуючи інфраструктуру та житлові будинки.

“На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує оборонятися. Одночасно з цим, здійснював інтенсивні обстріли, зокрема, Червоного Маяка, Берислава, Львового, Новотягинки, Антонівки та міста Херсон”,  говорить речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Сьогодні пообіді російські військові обстріляли село Кізомис Білозерської громади.

“Снаряд поцілив у приватний будинок. Пошкоджені дах, вікна та двері будинку. Поранення отримала місцева жителька”, – йдеться в повідомленні голови ОВА Олександра Прокудіна.