Російські війська вкотре за добу обстріляли Херсонщину

Прокуратура розпочала розслідування внаслідок обстрілів російськими окупантами Херсонщини. Про це Херсонська обласна прокуратура повідомила на своєму сайті.

Бериславська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування проти російської армії за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України). Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

“Шістнадцятого червня близько 00:40 російські військові обстріляли село в Бериславському районі. Через прицільний обстріл житлового будинку на місці події загинула жінка, а її чоловік помер дорогою у лікарню. Російські військові обстріляли мирне населення артилерією”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Прокуратура розпочала розслідування, щодо поранених,  внаслідок обстрілу російськими окупантами житлових масивів Херсона. Про це Херсонська обласна прокуратура повідомила на своєму сайті.

Херсонська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування проти російської армії за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Санкції статті передбачають позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.
“Шістнадцятого червня близько 13:00 російські військові обстріляли житлові масиви міста Херсона. Поранено 23 цивільних жителів, з них троє неповнолітніх дітей. Пошкоджено: багатоповерхівку, адмінбудівлю медичний та навчальний заклади, автотранспорт, лінії електропередач”, – йдеться в прокуратурі.