Росія перестала довіряти тим, кого призначила “керувати” захопленою Херсонщиною

Провали колаборантів у Херсоні похитнули віру росії. Про це повідомляє перший заступник голови обласної ради Херсона Юрій Соболевський. Тому окупанти підсилюють свої позиції зрадниками з так званих ЛНР та ДНР.

“Провали окупаційної влади у їхніх спробах зламати мешканців, зламати їхню любов до України, суттєво підірвало довіру до тих колабарантів, які мали стати “обласною владою” та організовувати нове життя у форматі російського світу.

Тому вже зараз ми спостерігаємо процес їхнього фізичного заміщення та відкрите зміщення центрів прийняття рішень у Херсонській області. Фейкову обласну адміністрацію “підсилюють” зовнішніми кадрами з ЛДНР, а офіс партії “єдина росія” взагалі починає жити самостійним життям, переходячи від “гуманітарної допомоги” до організації прийомів офіційних візитів посадових осіб та депутатів Росії, масових (поки що чоловік на 30-40) заходів та формування політики в області.

При ,чому роблять це не особливо зважаючи на позицію обласної адміністрації. Павуки у банку вже почали кусати один одного. Херсонцям від цих перетрубацій краще не стане, аби не гірше, хоча особливо вже й нікуди.

Що цікаво, розуміння нежиттєздатності всієї цієї системи з’являється вже й у тих, хто поспішив зрадити свій народ, свою країну, і багато хто з них починає намагатися знайти вихід із цієї ситуації, насамперед з метою уникнути кримінальної відповідальності після звільнення області.
Друзі, Херсонщину ніхто не покине! Ми звільнимо і повернемо кожну нашу людину і всю нашу територію, яку нині опоганюють орки. Все буде Україна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *