Росія проводить фейкове опитування на Херсонщині

Видають за опитування, а насправді агітують за росію – окупанти на Херсонщині взялись продзвонювати людей. Про це повідомляє Головне управління розвідки. 

Опитування є підготовкою до  можливого псевдореферендуму.

Громадянам надходять дзвінки з телефонного номеру 74994263534. Людям пропонують відповісти на низку маніпулятивних запитань, які мають вплинути на їхнє ставлення до росії, війни, окупації та особисто путіна.
Основні питання:
– як ви оцінюєте обстановку у вашому регіоні?
– як ви оцінюєте обстановку в місті ХЕРСОН?
– що потрібно зробити «місцевій владі» для покращення умов життя?
– як ви ставитесь до спеціальної військової операції в Україні?
– як ви ставитесь до володимира путіна?
– як ви ставитесь до російської армії?
– на вашу думку, чи потрібно Херсону входити до складу рф чи йти шляхом Л/ДНР, чи увійти в склад «республіки Крим»?
– чи є родичі в Україні та росії?
– що варто зробити українській владі: забути про регіон, залишити його в спокої, списати борги. Що варто зробити рф для регіону: покращити освіту, пенсії, дороги, тощо?

У ГУР вважають, що “результати” псевдоопитування можуть видати як ілюстрацію лояльності місцевого населення до окупантів. Адже жодного контролю щодо «чистоти» підсумку такого «дослідження» немає і бути не може. Більшість жителів тимчасово окупованих територій Херсонщини відмовляються відповідати на запитання окупантів. Ті ж, хто під тиском погоджується, не можуть дати щиру відповідь через побоювання за власну безпеку.

Відтак, навіть якщо проведення так званого «референдуму» буде неможливим, область можуть спробувати «приєднати» на підставі результатів «соціального дослідження», де українці, начебто, «висловили підтримку окупаційного режиму».

Нагадаємо, що згідно опитування 2018 року, проведеного групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів», 68% жителів Херсонської області відчувають гордість за те, що вони є громадянами України. 65% вважають, що українська мова повинна бути єдиною державною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *