Росіяни катували жінок поліцейських

Людмила Шумкова, яку викрадали і тримали в ув’язненні росіяни у Херсоні розповіла про катування, які окупанти застосовували до полонених жінок. Про це пише Громадське радіо.

“З жінок які були зі мною в камері, були такі, яких катували. І струмом катували, і били. На голову одягали футболку, руки у людини в цей час в наручниках, один тримає голову, інших заливає людину водою. Так одну поліцейську катували. Намагалися залити у неї чотири фляжки води. Зараз ця дівчина вже на свободі. Одну поліцейську, яку дуже побили ще в неї вдома. А коли привезли її, то дали кілька днів перерви, потім прийшли і її катувати. Дуже побили, катували струмом, теж заливали водою. Що з нею наразі — не знаю. Її доля невідома”, – розповіла Шумкова.

Людмила Шумкова – тітка звільненого у 2020 році політв’язня Олександра Шумкова. Олександр був у російському полоні з серпня 2017 по грудень 2020 року. Вийшов на свободу і повернувся в Україну не за обміном, а оскільки закінчився його термін ув’язнення. Під час російського вторгнення опинилися в окупації. Людмилу і її сестру, мати Олександра, росіяни викрали і тримали в ув’язнені.