Росіяни створюють атмосферу терору в Херсоні

Збройні сили РФ щодня обстрілюють Херсон: завдають ударів по критичній інфраструктурі, мирних об’єктах, будинках місцевих жителів. Вони хочуть створити атмосферу терору та ускладнити повернення до життя звільнених територій. Про це сьогодні, 17 грудня, в ефірі телеканалу FREEDOM заявив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

“Російські окупанти б’ють не по військових цілях, вони не завдають шкоди Збройним силам України цими обстрілами, вони завдають шкоди мирному населенню. Це помста за військову поразку та політичну поразку на Херсонщині, вони багато кричали, що вони тут назавжди, а виявилося зовсім навпаки”, – сказав він.

За словами Соболевського, російські війська мстяться херсонцям за те, як вони пережили окупацію, зберігши Україну в серці. І те, як місцеві жителі зустрічали Сили оборони України, коли місто було деокуповане.

“З іншого боку, вони просто хочуть створити атмосферу терору, максимально ускладнити повернення життя на деокуповані території, щоб владі якомога складніше було відновлювати інфраструктуру. Знаєте, щоб увесь світ не побачив, як насправді оживають населені пункти, коли з них вибивають все російське. Це також одне з їхніх завдань: показати, що якщо нас тут немає, то й життя не буде”, – підсумував Юрій Соболевський.