Щоб Херсон став безпечним, нам треба дійти до середини Криму

У росіян наразі немає військових цілей для обстрілу. Їх артилерійські атаки не можна пояснити військовою тактикою чи артпідготовкою до наступу, адже наразі у російської армії немає для цього наступу сил. Про це написало видання Новини Life посилаючись на слова начальника пресслужби тактичної групи “Грім” капітан-лейтенанта Дмитра Плетенчука. Він наголосив, що російських окупантів потрібно відштовхнути до середини Криму.

Росіяни чудово знають, куди цілять з артилерії, мінометів та “Градів”, адже не потрібно мати якоїсь значної кількості своїх агентів у Херсоні, щоб знати місця скупчення людей. 21 лютого загарбники обстріляли людні місця у Херсоні саме тоді, коли лідер їхньої держави в етері російських телеканалів розповідав, що вони не стріляють по мирним людям.

“Це можна назвати військовим злочином, який скоєно саме умисно. Це не випадковість”, – йдеться в повідомленні Дмитра Плетенчука.

Дмитро Плетенчук також повідомив, що наразі обстріли вже не справляють такого враження на населення, як раніше. Якщо після масових артилерійських ударів можна було спостерігати хвилі евакуації з регіону, то тепер, за словами пресофіцера міста, всі, хто міг виїхати, вже виїхали. У Херсоні з майже 300 тисяч довоєнного населення наразі залишилось менш як 60 тисяч.

“Внаслідок воєнних дії та наслідків російської окупації кількість населення правобережної частини Херсонщини зменшилась у три рази й становить близько 30% від довоєнного: якщо до повномасштабного вторгнення РФ у 228 населених пунктах правобережної частини області проживало майже 500 тисяч людей, то на кінець січня – 153 тисячі”, – йдеться в повідомленні.

Обстріли російських окупантів не залишаються без відповіді з боку українських бійців.

Навіть коли ми відженемо росіян на 50 км, не слід забувати, що в них є інша тактика. Вони використовували її в Миколаєві. Це обстріли ракетами Х-55, “Піони”, С-300, інша далекобійна зброя. Щоб Херсон став безпечним, треба дійти до середини Криму, щоб вони так безкарно не обстрілювали”, – наголосив Плетенчук.