Сьогодні зранку під обстрілами пербувала Нова Каховка

Ранок 19 квітня у Новій Каховці почався з обстрілів вулиці Букіна і контрбатарейної боротьби на прибережжі. Про це повідомляє Нова Каховка.Сity.

Зранку близько 5:30 почався обстріл будинків по вул. Букіна в Новій Каховці. Постраждало до десяти багатоповерхівок. Обстрілами пошкоджено дві машини (одна розбита вщент, у іншої пошкоджена передня частина).

“Обстрілювали з мінометів. У той же час у районі Старого кладовища містяни майже весь ранок чули роботу ППО. Дехто каже, що відбувалися запуски ракет. Окупаційна влада тим часом повідомила про ранкову контрбатарейну боротьбу між Новою Каховкою та правим берегом”, – повідомляють місцеві.

Перед цим деякі новокаховчани були змушені провести ніч у бомбосховищах.

“Під обстрілами була вулиця Героїв України. У районі Новокаховського політехнічного інституту теж було чути вибухи. Вибухи тривали з другої ночі до шостої ранку”, – повідомляють місцеві.

В нинішніх умовах остаточно перевірити слова місцевих жителів змоги немає.

Внаслідок ранкового обстрілу в Новій Каховці є один загиблий та поранені. За даними російських окупантів, поранено двоє, місцеві кажуть, що постраждалих до чотирьох чоловік. Частина Новокаховської громади залишилася без світла (відповідно й води) та інтернету.


Крім екстрених служб, на місця події приїхали окупаційні чиновники. За непідтвердженими даними, карети швидкої допомоги довгий час не могли забрати постраждалих через обстріли, які велися у районі лікарні на “Соколі”. Напередодніі Каховський район сидів майже півтори години без світла й води. Відповідна стратегічна інфраструктура була пошкоджена у результаті обстрілів.