Стало відомо, де живуть російські окупанти у Білозерці

У Білозерці російські військові розмістились у приміщені гімназії №1 та шашличної “Біла акація”. Про це Суспільному повідомляють місцеві жителі.

За словами очевидців у гімназії, яка розташована в центрі Білозерки стоїть військова техніка РФ. Приміщення школи використовується як табір для військових. Ліжка, на яких раніше спали першокласники, тепер пристосовані для ночівлі росіян. Інші шкільні меблі пустили на дрова під час морозів, а внутрішній двір школи обладнали під господарчі потреби. Там віськові РФ ремонтують свою техніку, сушать білизну та одяг після прання. Для приготування їжі вони запустили в роботу шкільну їдальню. Також одне з приміщень гімназії військові РФ обладнали як склад для награбованого, кажуть місцеві жителі.

Біля шашличної “Біла акація” розташований блок-пост для перевірки транспорту, а в самому приміщенні військові РФ, які чергують на постах.

У магазини Білозерки почали завозити банани та ковбасу з ТОТ Крим.

“Військові РФ їздять до магазинів великими групами, на техніці з кулеметами. Особисто я бачила. По двоє стоять у черзі зі зброєю на всіх перехрестях довкола магазину, черговий із кулеметом навіть у небо поглядає”, – говорить місцева жителька.

Жінка розповідає, що один з російських військових розмовляв з місцевим акцентом та розрахувався у магазині гривнею, а інший рублями. Продавчиня гроші взяла, бо каже, як ні – так заберуть.

Також у населеному пункті тривають перевірки помешкань. Військові РФ шукають зброю, правоохоронців, роздягають чоловіків у пошуках тату та обшукують автівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *