Свята від окупантів – це суцільна провокація

Привід познущатися над мешканцями лівобережжя Херсонщини вигадали російські окупанти. У населених пунктах, де щодня лунають вибухи, вони встановлюють новорічні ялинки, обіцяючи влаштувати свято для дітей. І все це знімають на камеру, вкидаючи сюжети у свої пропагандистські ресурси. Про це пише сайт новин Херсонщини Типовий Херсон.
“Я розумію, для чого окупанти встановили ялинку у центрі Таврійська. Їм потрібна гарна картинка на доказ того, що вони тікати з лівобережжя Дніпра поки не збираються. Я тільки не розумію, для кого саме це свято влаштовують. Адже з 12 тисяч довоєнного населення Таврійська евакуювалося понад дев’ять тисяч. Вивезли майже всіх дітей – у місті під окупацією росіян не працює жодна школа, жоден дитсадок. Виїхали й працівники нашого Будинку культури, котрі традиційно допомагали організовувати новорічні свята”, – розповідає начальник Таврійської міської військової адміністрації Микола Різак.
Жителі Таврійська підозрюють, що новорічні веселощі від росіян взагалі можуть обернутися кривавою провокацією.
“Скажімо, встановили ялинку, ввімкнули музику й запросили дітей для роздачі подарунків. Окремі родини, котрі ще залишилися в місті, привели дітей в будинок культури до ялинки. А в цей час російські війська відкрили вогонь і обстріляли її. Знову отримавши потрібну картинку для своєї пропаганди на тему: “Українські нацисти знищили ялинку та вбили дітей”, – ділиться мешканка міста.