У державній зраді підозрюють двох колишніх працівниць податкової служби

У державній зраді підозрюють двох колишніх працівниць податкової служби, які сприяли окупаційній владі збирати податки з мешканців Херсонщини. Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

Двом колишнім працівницям ГУ Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі заочно повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).
“За даними слідства, під час окупації Херсонщини начальниця одного з відділів та головна державна інспекторка податкової служби пішли на співпрацю з Росією. Маючи досвід та знання у податковій сфері, підозрювані займали керівні посади в створеній Росією Податковій службі Херсонської області. На даних посадах підозрювані сприяли впровадженню на території області російської системи оподаткування, встановленню розміру обов’язкових платежів з мешканців тимчасово окупованих територій. Також вони забезпечували нарахування та встановлення розміру заробітної плати працівникам даного органу у російських рублях”, – йдеться в повідомленні.