У деяких населених пунктах Херсонщини залишилось менш ніж десяток людей

Через постійні обстріли правобережжя Херсонщини в деяких населених пунктах залишилось менш, ніж десяток людей. Пише Суспільне з посиланням на першого заступника голови облради Юрія Соболевського, який повідомив про це в етері загальнонаціонального марафону 

Роботи з відновлення електро-, газо- та водопостачання тривають. Хоча є громади, інфраструктура яких дуже зруйнована і там неможливо все швидко поновити. Наразі в області лише 25% населених пунктів з водою.

“Якщо брати не кількість населених пунктів, а кількість абонентів, то все насправді краще. Бо в деяких населених пунктах залишилось менше десяти людей. Тому значна кількість абонентів підключена до цих послуг”, – сказав Соболевський.

В цьому сезоні фізично не зможуть поновити опалення в Херсоні в мікрорайоні Корабел. Через постійні обстріли російської армії.

“Ми про все звітуємо. В мікрорайоні Острів немає можливості поновити опалення в цьому сезоні, просто фізично – це неможливо. Враховуючи географічне положення Острова, там дуже велика кількість обстрілів, у тому числі по інфраструктурі. Тому звідти в першу чергу треба виїхати”, – сказав Соблевський.

Загалом до центрального теплопостачання у Херсоні під’єднані 84% споживачів.

“Обстріли тривають. Але критична інфраструктура працює, медицина працює”, – сказав Соболевський.