У Херсоні вкотре проводять курси з надання першої домедичної допомоги

У Херсоні представники товариства Червоного Хреста та молодіжного простору “МолоДіжка” проводять курси з надання першої домедичної допомоги. Про це спільнота повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Інструкторка обласного товариства Червоного Хреста Наталя Шатілова розповіла, що аналогічні курси три роки тому проходила сама. Як надати першу допомогу має знати кожен. Цьому навчають на курсах протягом 12 годин.

“Це курс не з тактичної медицини, його може пройти будь-який громадянин без медичної освіти і досвіду. На тренінгу навчають як допомоги при кровотечах, відсутності дихання, отриманні травм та ран. Для того, щоб люди розуміли, як саме вони можуть допомогти собі і своїм близьким”, – каже Наталія Шатілова.

Охочі пройти навчання є, розповідає керівник молодіжного простору “МолоДіжка” Володимир Рагульський. Зараз тривають заняття для другої групи.

“Ми проводимо три заняття, після них людині видадуть сертифікат про отримання знань з першої допомоги, які зможуть допомоги в майбутньому”, – розказав чоловік.

Курси безплатні, записатись на них можна через сторінки молодіжного простору в соціальних мережах.