У Херсоні вибухотехніки вилучили та знешкодили російську ракету, яка впала на шкільний стадіон (відео)

У Херсоні вибухотехніки вилучили та знешкодили російську ракету, яка впала на шкільний стадіон. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила Поліція Херсонської області.
“Днями під атакою ворога опинився мікрорайон Таврійський, там ракета класу «земля-повітря» впала на шкільний стадіон між багатоповерхівками. Вона не здетонувала та не самознищилася”, – йдеться в повідомленні поліції.
Щоб убезпечити населення, працівники вибухотехнічної служби поліції області спільно зі співробітниками ДСНС виїхали на місце для вилучення та знешкодження боєприпасу. Головним завдання було дістати ракету з мінімальною загрозою для населення, вивезти об’єкт у безпечне місце і знищити.
“Вилучена нами ракета класу «земля-повітря». З урахуванням того, під яким кутом вона увійшла в землю, можна припустили, що її пуск відбувся з тимчасово окупованого південного напрямку”, – зазначив начальник вибухотехнічної служби поліції Херсонської області Володимир Перепелиця.
Поліцейські дістали ракету та її бойову частину, транспортували у безпечне місце, де її було знищено. Уламки вилучили в межах кримінального провадження та використають, як черговий доказ воєнних злочинів Росії проти мирного населення. Після вилучення вирву засипали землею, щоб більше нічого не нагадувало про небезпеку.